Witamy w Wenzhou Bossxiao Packaging Co., LTD
8888, Century Avenue, Wenzhou, Zhejiang, Chiny
angielski
Twój niezawodny partner w zakresie rozwiązań Eco Pack —— Wenzhou Bossxiao
Wprowadzenie

Firma Wenzhou Bossxiao Packaging Co., LTD. została założona w 2015 roku. Jest to profesjonalny producent specjalizujący się w różnego rodzaju ekologicznych torbach na zakupy, takich jak torby nietkane, torby tkane PP, torby termoizolacyjne, torby promocyjne, torby bawełniane itp. 7 lat. Nasza firma uzyskała certyfikat ISO9001: 2020. Nasze torby to najlepszy wybór na prezenty, opakowania i zakupy.

Wenzhou Bossxiao znajduje się w Longgang City, Wenzhou w Chinach. Mamy 150 profesjonalnych i doświadczonych pracowników. Mamy ponad 63,000 10 stóp kwadratowych powierzchni. możemy osiągnąć XNUMX milionów worków miesięcznie zdolności produkcyjnej.

Wenzhou Bossxiao nie tylko koncentrujemy się na produkcji toreb z włókniny PP i materiałów nietkanych, ale także rozszerzyliśmy nasz asortyment o włókninę RPET, włókninę PLA, płótno, zmywalny papier rzemieślniczy, materiały tyvek. Produkty są wodoodporne, nadające się do recyklingu, wielokrotnego użytku i przyjazne dla środowiska i są szeroko stosowane do zakupów, reklamy, pakowania odzieży, podróży i promocji.

Mamy bogate doświadczenie w zakresie usług OEM i ODM, możemy dostosować wszystkie rodzaje Twoich potrzeb, w tym materiały, rozmiar, LOGO i wagę. Posiadamy niezależny dział kontroli jakości, możemy zapewnić dostawę wysokiej jakości toreb do każdego klienta na czas. możemy zapewnić dla Ciebie całkowicie ekologiczne rozwiązanie do pakowania.

Utrzymuj innowacje dla odpowiedzialności za środowisko i zrównoważonego rozwoju

Przywiązujemy większą wagę do ochrony środowiska i przeznaczamy dużo środków na tworzenie nowych rozwiązań eko-pakietów dla naszych klientów. Z powodzeniem uruchamiamy automatyczną linię do produkcji bałaganu w workach z włókniny RPET, a także uruchamiamy biodegradowalną linię do produkcji worków z włókniny PLA, możemy szybko i w konkurencyjnej cenie dostarczyć wysokiej jakości worek z włókniny RPET i worek z włókniny PLA.

Serdecznie witamy wszystkich klientów i firmy na całym świecie, które budują z nami współpracę. Używajmy razem ekologicznych toreb, aby zmniejszyć białe zanieczyszczenie i chronić naszą ziemię.

Twój partner w zakresie rozwiązań Eco Pack — Wenzhou Bossxiao

Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Warsztat
Proszę odejdź
nas
wiadomość
Strona Główna
Produkty
E-mail
Kontakt