Witamy w Wenzhou Bossxiao Packaging Co., LTD
8888, Century Avenue, Wenzhou, Zhejiang, Chiny
angielski
Twój niezawodny partner w zakresie rozwiązań Eco Pack —— Wenzhou Bossxiao
Różnica między włókniną PP a włókniną PET

PP to surowiec polipropylenowy, czyli włókno polipropylenowe, które należy do cienkiej włókniny; PET to nowy surowiec poliestrowy, czyli włókno poliestrowe, bez żadnych dodatków w całym procesie produkcyjnym, jest bardzo dobrym produktem ochrony środowiska i należy do grubej włókniny. 

2n

Porównanie włókniny polipropylenowej (PP) i włókniny poliestrowej (PET): 

Surowce 1PP są tanie, a surowce PET są drogie. Odpady PP można zawrócić do pieca w celu ponownego wykorzystania, a odpadów PET nie można zawrócić do pieca, więc koszt PP jest nieco niższy.

2. Odporność na wysokie temperatury PP wynosi około 200 stopni, a PET około 290 stopni. PET jest bardziej odporny na wysoką temperaturę niż PP.

3. Druk na włókninie, efekt wymiany ciepła, ta sama szerokość PP kurczy się bardziej, PET kurczy się mniej, efekt jest lepszy, PET jest bardziej ekonomiczny i nieekonomiczny.

4. Napięcie, napięcie, nośność, ta sama gramatura, PET jest większa niż siła rozciągająca PP, napięcie, nośność. 65 gramów PET odpowiada sile ciągnięcia, naciągu i nośności 80 gramom PP.

5. Z punktu widzenia ochrony środowiska PP jest domieszkowany odpadami PP, a PET to wszystkie nowe wióry poliestrowe. PET jest bardziej przyjazny dla środowiska i higieniczny niż PP.

Proszę odejdź
nas
wiadomość
Strona Główna
Produkty
E-mail
Kontakt