Witamy w Wenzhou Bossxiao Packaging Co., LTD
8888, Century Avenue, Wenzhou, Zhejiang, Chiny
angielski
Twój niezawodny partner w zakresie rozwiązań Eco Pack —— Wenzhou Bossxiao
Różnica między ultradźwiękowymi workami z włókniny a zwykłymi workami z włókniny

Ultradźwiękowy worek z włókniny to przyjazna dla środowiska torba z włókniny zgrzewana ultradźwiękową zgrzewarką z włókniny. Jego największą cechą jest to, że nie posiada żadnych nitek na ciele, co jest faworyzowane przez tysiące konsumentów. Bez względu na to, jaki masz styl, jaka jest różnica między ultradźwiękowymi torbami z włókniny a zwykłymi torbami z włókniny, a która jest lepsza?

1. Proces ultradźwiękowy jest znacznie delikatniejszy niż szew. Ponieważ linie krawędzi i narożników są automatycznie generowane przez maszynę zgodnie z formą, specyfikacje są stosunkowo jednolite i nie będzie pękniętych połączeń i krzywych szwów.

2. Stopień mechanizacji worków z włókniny ultradźwiękowej jest wyższy niż w przypadku szycia, wskaźnik błędów jest niższy niż w przypadku szycia, a koszty zarządzania i ukryte koszty pracowników są niższe.

3. Gdy produkcja masowa, ilość osiąga ponad 50,000 XNUMX, koszt produkcji jest znacznie niższy niż koszt szwu, a prędkość produkcji jest wyższa niż prędkość szwu.

4. Torebki włókninowe produkowane technologią ultradźwiękową, torebki i boczne linie torebek można prasować wzorami za pomocą form. Wzory są bogate w różnorodność, a produkty wysokiej klasy i piękne. 

5. The printing adopts automatic screen printing or flexo printing, non-woven roll-to-roll printing, and the printing error is less than 3 mm, which is very different from manual screen printing. The multi-color registration is accurate, avoiding the deviation of manual printing position. Large shift, uneven inking and many other defects. Sixth, the ultrasonic welding handle, that is, the handle and the belt. Compared with seam, it is hot and uniform, beautiful, and weighs heavy. For the same fabric, our Trodat bag-making test results show that the weight is significantly higher than sewing back-and-forth stitches, cross-cuts, etc.


Co to jest worek z włókniny ultradźwiękowej?

Ultradźwiękowe torby z włókniny, myślę, że każdy często je widział. Patrząc na cały korpus torebki nie można znaleźć ani jednej nici, a cały korpus torebki pokryty jest śladami tłumienia przez maszynę, a fasony są różne. Wykonany jest z włókniny ultradźwiękowej. Worki z włókniny ultradźwiękowej zgrzewane zgrzewarką do tkanin.


Zasada działania ultradźwiękowej zgrzewarki do włókninyjest użycie oscylacji o wysokiej częstotliwości do przeniesienia fali dźwiękowej na powierzchnię spawania przedmiotu obrabianego przez głowicę spawalniczą i natychmiastowe pocieranie cząsteczek przedmiotu obrabianego, aby osiągnąć temperaturę topnienia tworzywa sztucznego, aby zakończyć szybkie rozpuszczanie solidny materiał i zakończyć spawanie. Wytrzymałość połączenia jest zbliżona do wytrzymałości całego kawałka ciągłego materiału. Dopóki powierzchnia złącza produktu jest zaprojektowana tak, aby pasowała, nie ma absolutnie żadnego problemu z całkowitym uszczelnieniem. 

W porównaniu z tradycyjnym zszywaniem drutem igłowym ma następujące zalety:

1Dzięki zgrzewaniu ultradźwiękowemu, brak konieczności stosowania igieł i nici oraz kłopotów z częstą zmianą igieł i nici, nie ma pękniętych połączeń, a nawet złamanych igieł tradycyjnego szycia nićmi, a także może być stosowany do tekstyliów. Wykonać staranne częściowe cięcie i uszczelnienie. Szwy odgrywają również rolę w dekoracji. Ma silną przyczepność, może osiągnąć efekt wodoodporności, wyraźne tłoczenie, a powierzchnia ma trójwymiarowy efekt reliefowy. Szybkość pracy jest szybka, efekt produktu jest lepszy, a jakość gwarantowana.

2. Używając ultradźwiękowej i specjalnej obróbki stalowych kół, uszczelniona krawędź nie pęka, nie uszkadza krawędzi tkaniny i nie ma zjawiska zadziorów ani zwijania.

3. Podczas produkcji nie jest wymagane podgrzewanie i może pracować w sposób ciągły.

4. Jest łatwy w obsłudze i niewiele różni się od tradycyjnej metody obsługi maszyny do szycia. Mogą go obsługiwać zwykli szwalnicy.

5. Niski koszt, 5 do 6 razy szybszy niż tradycyjne maszyny i wysoka wydajność.

Proszę odejdź
nas
wiadomość
Strona Główna
Produkty
E-mail
Kontakt