Witamy w Wenzhou Bossxiao Packaging Co., LTD
8888, Century Avenue, Wenzhou, Zhejiang, Chiny
angielski
Twój niezawodny partner w zakresie rozwiązań Eco Pack —— Wenzhou Bossxiao
Jakie są różnice między torbami płóciennymi a torbami z włókniny?

Po pierwsze, różnica materialna

Materiałem torby z włókniny jest włóknina, zwana również włókniną. Składa się z włókien kierunkowych lub losowych. To nowa generacja materiałów przyjaznych dla środowiska. Ekscytujące, kolorowe, niedrogie, nadające się do recyklingu i tak dalej. Na przykład granulki polipropylenu (materiał pp) są używane jako surowce i są wytwarzane w ciągłej jednoetapowej metodzie topienia w wysokiej temperaturze, przędzenia, układania oraz prasowania na gorąco i zwijania. Nazywany jest tkaniną ze względu na swój wygląd i pewne właściwości.

Materiałem płóciennej torby jest płótno, które jest grubszą tkaniną bawełnianą lub lnianą. Nazwany ze względu na jego oryginalne zastosowanie do żagli. Na ogół stosuje się splot płócienny, stosuje się niewielką ilość splotu skośnego, a do przędzy osnowowej i wątkowej stosuje się nici wielonitkowe. Płótno dzieli się zwykle na dwie kategorie: płótno grube i płótno cienkie. Grube płótno, znane również jako plandeka, ma dobrą wodoodporność i jest używane do przykrywania transportu samochodowego i otwartych magazynów, a także namiotów na wolności. Cienkie płótno służy do produkcji odzieży ochronnej i jej materiałów eksploatacyjnych. Po barwieniu lub drukowaniu może być również używany jako materiał na buty, tkanina bagażowa, torebka, plecak, obrus, obrus i tak dalej. Ponadto istnieje płótno gumowe, płótno ochronne do ochrony przed ogniem i promieniowaniem oraz płótno do maszyn papierniczych.

9-1

Po drugie, różnica w żywotności

Materiał torby z włókniny to polipropylen, który można wielokrotnie prać, a żywotność jest stosunkowo krótsza niż torby płóciennej. Materiał płócienny torby płóciennej to bawełna lub len, które można wielokrotnie prać i ma stosunkowo długą żywotność.


Różnica ceny

Średnia cena toreb z włókniny to około 1 juana; cena toreb płóciennych jest droższa, ze średnią ceną ponad 5 juanów za torbę.

9-2

Wobec powyższych różnic torby flizelinowe są relatywnie tańsze, a torby brezentowe zużywają się dłużej, ale efekt reklamowy wywołany wyborem worków brezentowych lub flizelinowych jest taki sam, różnica to nic więcej niż czas, więc to, jaki materiał wybierzesz do personalizacji torby reklamowej, zależy od siły ekonomicznej Twojej firmy i efektu reklamowego, który chcesz wytworzyć.

Proszę odejdź
nas
wiadomość
Strona Główna
Produkty
E-mail
Kontakt